Deprecated: Automatic conversion of false to array is deprecated in /home/u442528224/domains/hromadske.space/public_html/wp-content/mu-plugins/PluginOrganizerMU.class.php on line 27
Засоби РЕБ та дрони нової модифікації передала Хмельницька громада українським захисникам – Громадське Місце Хмельницький

#громадськемісце Засоби РЕБ та дрони нової модифікації передала Хмельницька громада українським захисникам #хмельницький #khmelnytstkyi

Засоби РЕБ та дрони нової модифікації передала Хмельницька громада українським захисникам

У Хмельницькій громаді за тиждень здійснили дві постачі обладнання для різних підрозділів Сил Оборони. Це квадрокоптери різних модифікацій, FPV-дрони, та засоби радіоелектронної боротьби (РЕБ), розповів міський голова Хмельницького Олександр Симчишин.

Сьогодні, 12 червня, на потреби війська на потреби війська спрямували 5 засобів РЕБ та 70 FPV-дронів. Мер міста зазначив, що безпілотники такої модифікації від громади передають вперше.

«Це 10-дюймовий FPV-дрон, так звана «десятка» вже з посиленою батареєю. Відрізняється тим, що має дві камери: нічного і денного бачення. Ми беремо таку модифікацію вперше. Сподіваємося, що вона себе покаже гідно, достойно і результативно в роботі. Передаємо її різним підрозділам Сил Оборони. І для денної, і для нічної роботи», – зазначив у коментарі МТРК «Місто» Олександр Симчишин.

Вартість обладнання складає майже 2,5 мільйона гривень. Його придбали за кошти із бюджету громади.

Напередодні, 10 червня, підрозділи Сил Оборони також отримали 70 FPV-дронів. Окрім того, квадрокоптери різних модифікацій та засоби РЕБ.

«Це 70 FPV-дронів «сімки» власної збірки, їх собівартість – менше 11 тисяч гривень. Квадрокоптери DJI MAVIC 3T, DJI MATRICE 30 T, AUTEL EVO MAX 4Т, усі з тепловізором. А також 2 засоби РЕБ. Загальна вартість передачі – близько 2,8 мільйона гривень. Вкотре дякую платникам податків за сумлінність», – прозвітував міський голова.

Варто зазначити, що від початку 2024 року Хмельницька громада передала понад 3100 FPV-дронів, майже 280 дороговартісних квадрокоптерів, а також понад 60 засобів РЕБ і РЕР на суму понад 25 мільйонів.

Читайте також: Учні у Хмельницькій громаді зібрали понад 2 мільйони гривень, а волонтери перетворили їх на fpv-дрони для ЗСУ

ДЖЕРЕЛО