#громадськемісце Літній хмельничанин не дочекався електросамокату #хмельницький #khmelnytstkyi

Літній хмельничанин не дочекався електросамокату

Літній хмельничанин не дочекався електросамокатуЛітній хмельничанин не дочекався електросамокату

Найчастіше покупці потраплять в пастку до шахраїв під час онлайн шопінгу, коли вводять на неперевірених сайтах реквізити банківських карток для оформлення покупок або переказують кошти за товар наперед.

Так, днями до поліції звернувся 72-річний житель міста Хмельницького, якого ошукав псевдопродавець. Побачивши в мережі оголошення про продаж електросамокату, чоловік переказав понад 10 тисяч гривень. Після цього оголошення зникло, а товар так ніхто й не надіслав.

А 36-річна жителька Лісовогринівецької тергромади намагалася придбати спортивний інвентар. На сайті інтернет магазину, жінка ввела дані банківської картки, щоб сплатити за товар. От тільки сайт виявився шахрайським. Так потерпіла втратила понад 26 тисяч гривень.

«Наразі поліцейські за обома фактами проводять перевірку. Правоохоронці застерігають: якщо ціна товару значно нижча від конкурентів, необхідна повна або часткова передоплата за товар та відмова у пересилці товару з оплатою при отриманні у відділенні служби доставки, то існують великі ризики, що це шахраї намагаються виманити ваші кошти», — резюмує Хмельницьке районне управління поліції.

Аби вберегтися від зловмисників, передоплату товару варто вносити тільки перевіреним продавцям, якщо ж продавець невідомий, оплачуйте товар тільки після його отримання. Та не ризикуйте сплачувати рахунки на незнайомих ресурсах, ви можете натрапити на сайти-підробки за допомогою яких, зловмисники отримують доступ до карткових рахунків.

ДЖЕРЕЛО