#громадськемісце На Хмельниччині на е-торгах за $1000 продають етнохату-мазанку #хмельницький #khmelnytstkyi

На Хмельниччині на е торгах за $1000 продають етнохату мазанку

На е-торгах, які заплановано на 27 листопада, за $1000 ( стартова ціна 37 880 грн) продають етнохату-мазанку під Кам’янцем-Подільським

На онлайн-торгах продають житловий будинок із надвірними будівлями загальною площею 35,0 кв. м за адресою: Хмельницька область, Кам’янець-Подільський р. (Дунаєвецький район), с. Слобідка-Малієвецька, вул. Партизанська, 22.

Лот виставлявся кілька разів у 2017–2018 роках. Останній раз за 13 573,00 грн, інформує видання Mind.

Опис лоту. Традиційна українська хата стоїть у селі, що не втратило своєї історичної чарівності, розташованому поруч із Кам’янець-Подільським. Білені вапном стіни, дерев’яна підлога й піч у домі, до якого також проведено електрику. Особливої привабливості додає дах, критий не соломою, а черепицею, якій, вірогідно, понад 100 років.

Доведена «до ума» будівля може стати основою екотуристичного бізнесу, приваблюючи українців та гостей із сусідніх країн, які бажають пожити подалі від цивілізації.

Населення села Слобідки-Малієвецької – всього 153 особи.

Слобідка-Малієвецька з погляду туризму. Через село біжить невеличка річка Ушка. Поруч розташовані діючий чоловічий монастир, який наслідує традиції іншого, старовинного монастиря, вирубаного в скелях.

18-метрова травертинова скеля з водоспадом є головною візитівкою Маліївців. Водоспад, зауважимо, — рукотворний. Вода на нього поступає від потужного джерела, розташованого трішки вище верхівки скелі.

У селі Маліївці знаходиться і знаменитий палац шляхтичів Орловських. Автором проєкту цієї величної споруди вважається відомий італійський архітектор Доменіко Мерліні, який у польського Станіслава Августа (останній король польський, великий князь литовський і великий князь руський) служив придворним архітектором. Принаймні саме так кілька поколінь поспіль стверджували Орловські. Втім, не виключено, що насправді то був хтось менш титулований, а Орловські приписали проєкт сеньйору Мерліні суто заради «понтів» – мати палац від головного придворного архітектора останнього короля Польщі все ж гоноровіше, ніж від будь-кого іншого.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на “Незалежний громадський портал” обов’язкове!

<!–

–>

Модератор

ДЖЕРЕЛО