Фото з сайту Вікіпедії
Наше місто часто, як пункт для пересадки, обирали користувачі додатку Укрзалізниці.
Влітку минулого року Укрзалізниця випустила офіційний додаток для користувачів гаджетів. У ньому можна:
придбати квитки на всі поїзди далекого сполучення по Україні
повернути квитки
Відео дня
/li>
отримувати сповіщення про рейс та колію прибуття/відправлення поїзда
знайти необхідний рейс та відповіді на поширені запитання щодо перевезень
отримати доступ до особистого кабінету зі збереженням історії рейсів та даних пасажирів для швидких повторних замовлень.
Через рік, в липні 2023-го, у перевізника випустили оновлення застосунку. До нього додали можливість шукати квитки з пересадкою. Опція має автоматичний пошук і підбір варіантів пересадки. Пасажир може пересісти всередині одного й того самого поїзда. Якщо в поїзді немає одного вільного місця протягом всього маршруту — система запропонує йому під час поїздки просто пересісти на інше місце, яке звільнить той, хто виходить раніше. В такому випадку пасажиру прийде два квитки на один і той самий поїзд. Аналогічна опція для пересадки з’явилася і на ресурсі booking.
Це зробили щоб влітку під час пікових перевезень пасажири мали альтернативу, аби дістатися місць відпочинку чи вирушити залізницею у справах. Про це повідомляє прес служба Укрзалізниці.
За кілька місяців користування перевізник проаналізував які станції найчастіше обирали для пересадок пасажири. Так, лідерські позиції, як пересадкові хаби, посіли вокзали трьох міст — Києва, Львова та Дніпра. Вокзали ще чотирьох міст також часто обирали для продовження свого рейсу.
— У той же час популярними станціями пересадок стали Івано-Франківськ, Сміла (станція імені Тараса Шевченка), Хмельницький, Знам’янка, — заявили в Укрзалізниці.
Так від липня до листопада 1 933 рази користувачі додатку вибирали місцем пересадки вокзал у Хмельницькому. До прикладу, сусідній Тернопіль став пунктом пересадки, за даними моніторингу, 1 853 рази. А на вокзал у Вінниці “клікали” 1 709 разів.
— Якщо на ваш напрямок всі квитки вже викуплено, спробуйте опцію “подорож із пересадкою”. І це ще не все: буває, що з пересадкою дістатися свого пункту призначення можна на пару годин швидше, — додають у перевізника.
Як знайти квитки з пересадкою на потяги через застосунок Укрзалізниці
Умови пошуку варіантів пересадки:
мінімальний час на пересадку між різними поїздами становить 20 хвилин (щоб пасажири мали час зорієнтуватись на станції)
максимальний час у дорозі – 36 годин (пересадки, які вимагатимуть більшого часу в дорозі, не пропонуватимуться пасажирам)
далі достатньо ввести пункти відправлення та призначення, дату та обрати опцію “шукати з пересадкою”
після того застосунок підбере рейси для пересадок, з мінімальною відстанню по маршруту.
Нагадаємо, що завантажити застосунок Укрзалізниці можна за посиланням на AppStore та Google Play Market.
Читайте також:
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.