#громадськемісце Футбол. Криза «Поділля» та чергова нічия «Епіцентра» #хмельницький #khmelnytstkyi

Волочиський «Агробізнес» цей тур пропускав, а ось інші два представники Хмельниччини в першій лізі в групі «А» свої поєдинки проводили на виїзді.

«Епіцентр» гостював у Чернівцям. Кам’янчанам протистояла «Буковина», яка, як і подоляни, має високі шанси на потрапляння в групу «Чемпіонську» та боротьбу за медалі змагань. В обох клубів перед цією грою було по 16 очок і вони ділили 2-3 місця в турнірній таблиці. Тож матч «Буковина» – «Епіцентр» вважався центральним у 14 турі. У разі перемоги якоїсь із команд, саме вона посідала б одноосібно друге місце.

У першому таймі голів не було. Щоправда, «Буковина» мала два моменти, які не змогла реалізувати. Спочатку «Епіцентр» врятувала стійка, а згодом і ворота Олег Білик. Кам’янчани ж у першому таймі навіть забили гол, але його не зарахували, адже Іван Бендера перед влучним ударом підіграв собі рукою.

Найцікавіші події відбувалися в другому таймі. Господарі вже на 48 хвилині залишилися в меншості – другу жовту картку отримав ексфорвард «Епіцентра» Максим Гірний, а вже через хвилину кам’янчани реалізували свою чисельну перевагу – автоголом відзначився Дмитро Шинкаренко. Але далі подолянам так і не вдалося забити ще один, аби здобути перемогу. «Буковина» – «Епіцентр» 1:1, і для команди з Кам’янця-Подільського це вже третій матч поспіль із таким рахунком.

А ось «Поділля» грало в Івано-Франківську проти «Прикарпаття». Хмельничани опинилися в певній кризі, адже команда не демонструє позитивних результатів та опинилася внизу турнірної таблиці. І після крайнього матчу, коли подоляни вдома програли «Минаю», пішов у відставку головний тренер «Поділля» Віталій Костишин. Та на цьому кадрові втрати не завершилися. Разом із Віталієм Володимировичем пішов і його помічник Руслан Соболевський. То ж до Івано-Франківська «Поділля» вирушило під керівництвом Андрія Федеренка, який був тренером голкіперів та Олександра Жданова.

У першому таймі «Прикарпаття» на 36 хвилині відкрило рахунок у грі. Але потужний початок другого тайму від хмельничан, коли «Поділля» мало два моменти, давали сподівання вболівальникам гостей на позитивний результат. Але дива не сталося. «Прикарпаття» згодом забило ще і довело матч до перемоги. Отож, «Прикарпаття» – «Поділля» 2:0.

У наступному турі «Епіцентр» 2 листопада вдома прийматиме «Минай». А ось 3 листопада в Хмельницькому – «подільське дербі». «Поділля» прийматиме «Минай».